Darmowe gadżety. Szczytny cel. Fantastyczna akcja! Czyli o tym jak karma (ta dobra, oczywiście), musi do niektórych osób po prostu wrócić!

Moi drodzy! Nie tak dawno zostałem poproszony o wzięcie udziału w (fantastycznej) akcji, w której do rozdania są różne artykuły szkolne. Gdzie się po nie zgłosić?  O co w tej akcji chodzi? Kto to wszystko organizuje? I najważniejsze!  Kim jest młody, energiczny chłopak, który to wszystko zainicjował? Zapraszam, do dalszej lektury!

Kilka miesięcy temu, Mateusz Pawłowski, zainicjował akcję społeczną polegającą na rozdawaniu darmowych gadżetów dla dzieci. Akcja ta, została poprzedzona dwoma konkursami, w których wzięło udział łącznie ponad 1400 osób! Każdy kto tylko chce, może zgłosić się do organizatorów i odebrać te w pełni darmowe gadżety! orientus-poleca

Na wszystkich chętnych czekają m.in. linijki, zeszyty, plany lekcji, mini notatniki, naklejki oraz zakładki do książek. Wystarczy się tylko po nie zgłosić (oczywiście ilość artykułów jest ograniczona 😉 )

Kim jest Mateusz Pawłowski?

Mateusz jest 21-latkiem, który w 2016 roku skończył Technikum Administracyjne przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie. Sam jest osobą niewidomą, co wcale nie przeszkadza mu angażować się w różne inicjatywy społeczne, i nieść pomoc najbardziej potrzebującym. I pomyśleć, że niektórym z Nas, nawet śmieci z domu nie chce się wynieść… No cóż, ale jak to mówią, karma zawsze wraca ( a niekiedy nawet z podwójna siłą 😉 )

Darmowe Gadżety czekają!

Wszystkie osoby, które są zainteresowane odebraniem tych darmowych gadżetów proszone są o kontakt z organizatorami! Możliwy jest kontakt pod numerem telefonu: 505 904 182 lub poprzez fanpage na Facebooku:  Darmowe gadżety szkolne.

Szczerze polecam aby skorzystaj z tej fantastycznej akcji i pokazać Mateuszowi, że to co robi ma sens! Tego typu inicjatywy, potwierdzają mnie w myśli, że są jeszcze na tym świecie osoby, którym nie zależy na pieniądzach ( i innych korzyściach), a chcą tylko pomagać innym i zarażać ich szczęściem i entuzjazmem!

Orientujcie Się!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s